Penzion a ubytování České Budějovice - Kudy k nám

Penzion - Online rezervace
Penzion - Aktuální nabídka
* PENZION v centru nabízí svým klientům *
Penzion a ubytování České Budějovice
Penzion - Rychlý kontakt
 
LÉTO 2017
LÉTO U NÁS
Dovolená
Jižní Čechy
 

Placené parkoviště je v Pekárenské ulici a v okolí (rezervace není možná). Odstavné parkoviště 5 minut chůze/515 míst/20,-Kč/24h
 
Recenze našich hostů
 
 
Kontakt

Kudy k nám

Z Prahy (směr od Tábora)

Po silnici číslo E55 přijedete do Českých Budějovic, projedete čtvrtí Borek, kolem Makra pokračujete stále rovně po hlavní směr centrum. Po 1 km projedete kolem pivovaru Budvar(po pravé straně) po ulici Pražská a ocitnete se na hlavní křižovatce u nákupního centra (Obi, Baumax, Interspar atd.). Na semaforech se dáte rovně. Po 500 m bude následovat světelná křižovatka u které se na levé straně nachází obchodní centrum IGY. Na této křižovatce se dáte doleva, dostanete se na ulici Pekárenská a pojedete stále rovně až po necelých 200 m je UBYTOVÁNÍ V CENTRU (po pravé straně ), Pekárenská 12.

mapa

Z Prahy či z Plzně (směr od Písku)

Do Českých Budějovic přijedete po silnici E49, míjíte po pravé straně nákupní komplex Globus a pokračujete stále rovně podél řeky Vltavy, kterou máte po levé straně (a po pravé autobazar AAA). Poté následuje světelná křižovatka. Na té se dáte doleva (je to menší nájezd na most nad křižovatkou na které se nacházíte- ul. Strakonická). Poté jedete stále rovně až narazíte na další křižovatku(po levé straně MC´Donald, Interspar, Esso, Mobelix...). Na té se dáte rovně. Po ní je hned po necelých 100m další stejně velká křižovatka a na té se dáte doprava (po ulici Pražská). Po 500 m bude následovat světelná křižovatka u které se na levé straně nachází obchodní centrum IGY. Na této křižovatce se dáte doleva, dostanete se na ulici Pekárenská a pojedete stále rovně až po necelých 200 m je UBYTOVÁNÍ V CENTRU (po pravé straně ), Pekárenská 12.

mapa

Z Brna (směr od Jindřichova Hradce)

Do Českých Budějovic sjíždíte po silnici číslo E551/34. Přijíždíte na kruhový objezd, kde hned odbočíte první vpravo, směr centrum. Po 1km se ocitnete na křižovatce u autosalonu Porsche (po levé ruce), zde odbočíte vlevo na ulici Pražská a ocitnete se na hlavni křižovatce u nákupního centra (Obi, Baumax, atd.). Na těchto semaforech se dáte rovně. Po 500 m bude následovat světelná křižovatka u které se na levé straně uvidíte nachází obchodní centrum IGY. Na této křižovatce se dáte doleva, dostanete se na ulici Pekárenská a pojedete stále rovně až po necelých 200 m je UBYTOVÁNÍ V CENTRU (po pravé straně ), Pekárenská 12.

mapa

Z Dolního Dvořište (směr od Českého Krumlova)

Do Českých Budějovic přijíždíte po silnici číslo E55, projedete čtvrtí Planá, poté kolem autosalonu Mercedes. Dále okolo zahradních kolonií podél Dlouhé louky. Podjedete most a jedete stále rovně. Nejdříve míjíte z obou stran benzínové pumpy Aral a Agip (popř.supermarket Kaufland), poté po pravé straně uvidíte tenisové centrum a dostanete se na hlavní křižovatku. Na té se dáte doleva přes Dlouhý most. Jedete stále rovně dorazíte k další hlavní světelné křižovatce (Mariánské nám.). Zde se dáte doleva. Po 400 m uvidíte obchodní centrum IGY. Před ním se na světelné křižovatce dáte doprava. Nyní jste na ulici Pekárenská a pojedete stále rovně, po necelých 200 m je UBYTOVÁNÍ V CENTRU (po pravé straně ), Pekárenská 12.